Tepovanie a čistenie Košice

Tepovanie a čistenie kobercov, sedačiek a matracov v domácnosti

Tepovanie sedacích súprav (gaučov), kobercov a matracov je nutné nielen pri odstraňovaní škvrn od vína, kávy, jedla, tušu, atramentu a iného ale aj zo zdravotného hľadiska. Vyčistíme spoľahlivo mastnotu, pot, špinu, roztoče a prach v regióne Košice, celom Košickom kraji a okolí.

Používame špeciálnu profesionálnu chémiu na tepovanie Kärcher, ktorá je ekologicky odbúrateľná a nespôsobuje alergické reakcie u zákazníkov. Vďaka tejto chémii dokážeme odstrániť z látky rôzne škvrny a znečistenia ako aj roztoče a váš nábytok prípadne koberce alebo matrace vyčistiť a zanechať príjemne čisté s jemnou vôňou.

Dokážeme hravo odstrániť špecialnou chémiou škvrny na koberci, matracoch ako aj sedacích súpravách od vína, kečupu, jedla, kávy a iných znečistení bežného života.

Neváhajte a obráťte sa na nás ohľadne upratovania a tepovania. Sme profesionáli a na trhu v Košiciach úspešne pôsobíme už 9 rokov. Kontaktujte nás telefonicky pre tepovanie alebo požičanie tepovača v Košiciach a okolí a bývajte v čistom krásnom prostredí.

Vľavo vyčistená a vpravo nevyčistená časť sedacej súpravy (hĺbkové tepovanie Košice)

Tepovanie a čistenie sedačiek, matracov, kobercov vo firmách

Tepovanie a čistenie kobercov ako aj sedacích súprav sa vzťahuje ako na domácnosti tak aj na firemných zákazníkov. Pôradíme si hravo s kanceláriami, hotelmi, čistením kobercov v herniach a kasínach, rovnako aj v showroomoch. Už sa nemusíte v kanceláriach a vašich firmách hanbiť za znečistené koberce alebo gauč v zasadačke. Nemusíte prikrývať vaše koberce menšími dekoračnými koberčekmi alebo špecialnymi dekami či plachtami. Kontaktujte nás a vaša firma bude čistá s príjemnou vôňou.

„preletela medzi nami iskra?“ – to si poviete keď vás kopne statická energia

Našou výhodou je proces, kedy vaše koberce vyčistíme a zanecháme špecialnou metódou elektricky neutrálne. Vaše koberce v hoteloch, baroch, herniach, kasínach a kanceláriach nezanechávajú v sebe elektricky nabitý náboj a statická energia sa neprenáša na vás alebo vaších zákazníkov a sú čisté bez škvŕn a znečistenia.

Upratovací servis a TEPOVANIE KOSICE .sk

Upratovacie služby, čistenie a tepovanie poskytujeme od roku 2009 v lokalite Košice, Košice okolie a v celom košickom kraji.

Profesionálny upratovací servis a hĺbkové čistenie (lacné a kvalitné hĺbkové tepovanie) sedačiek, matracov a kobercov, jednorazové a pravidelné upratovanie pre domácnosti a pre firmy, kancelárie, showroomy v Košiciach a košickom kraji za najlepšiu cenu.

Požičovňa tepovačov Kärcher s chémiou

Kontaktujte nás

tel. +421 902 561 165

mail: kosicetepovanie@gmail.com

Upratovací servis TepovanieKosice.sk

Dunajská 12, 04001 Košice

 

www.upratovaciservis.sk

www.tepovaniekosice.sk

www.lacnetepovanie.sk

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok 8.00 – 19.00

Pracujeme aj cez sviatky ako aj víkendy

 

Požičanie tepovača vopred telefonicky rezervujte