O nás

Vycistime .sk – čistiaci a upratovací servis Košice

Upratovacie služby, ktoré poskytujeme: čistenie a tepovanie kobercov, čistenie a tepovanie matracov, čistenie a tepovanie sedacích súprav a iného čaluneného nábytku, pravidelné a jednorázové upratovanie a čistenie.

Upratovacie služby poskytujeme a spolupracujeme už od roku 2009.

Našou prioritou pri poskytovaní upratovacích služieb je vysoká kvalita a výhodná cena o čom svedčia aj naši spokojní zákazníci.

Možno niesme lacný alebo najlacnejší upratovací servis a ani neposkytujeme najlacnejšie tepovanie v Košiciach, Trebišove, Prešove a okolí, ale nie všetko lacné je aj dobré.

O tom svedčia aj početné objednávky od zákazníkov, ktorí v minulosti využili lacné, ale nekvalitné tepovanie v Košiciach a okolí.

Medzi našich spokojných zákazníkov patria firmy ako aj fyzické osoby v Košiciach ale aj v okolitých mestách východného Slovenska ako napr. Rožňava, Moldava nad Bodvou, Prešov, Trebišov, Vranov nad Topľov, Kechnec, priemyslený park.

Zľava na upratovací servis a tepovanie sa vzťahuje pre zákazníkov: ZŤP, štátnych zamestnancov silových, ozbrojených a záchranných zložiek.

 

Hľadáte kvalitný upratovací servis, obráťte sa na nás?

Rozumná cena – špičková kvalita

Poskytujeme vysokú kvalitu profesionálnych upratovacích služieb, diskrétnosť, spoľahlivosť a výhodnú cenu pre zákazníkov. Sme schopní sa prispôsobiť časovo požiadavkám našich zákazníkov.

Upratovacie služby pre Košice a okolie poskytujeme s profesionálnymi čistiacimi priemyselnými strojmi a ekologickou čistiacou chémiou značky Kärcher.

Sme tím upratovacích pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami s upratovacími službami ako aj s tepovaním na území Slovenskej republiky. Upratovacie služby a tepovanie poskytujeme cez víkend alebo cez sviatky bez príplatkov

Možnosť platby za upratovacie služby a tepovanie v hotovosti alebo bankovým prevodom

 

Doprava nieje účtovaná vrámci regiónu Košice, Trebišov, Sečovce a Mildava nad Bodvou zdarma

Čistenie a tepovanie  kobercov pre Košice a okolie, takisto čistíme a tepujeme čalúnený nábytok v domácnostiach ako aj firmách v regióne Košice a okolie

Vznik upratovacieho servisu Vycistime.sk

Od roku 2009 sa zaoberáme poskytovaním upratovacích a čistiacich služieb pre firmy ako aj fyzické osoby v regióne Košíc. Služby ako čistenie a tepovanie matracov, kobercov a sedacích súprav poskytujeme na území mesta Košice, postupom času a s pribúdajúcimi zákazkami sme sa rozrástli na okolité regióny Prešov, Trebišov a okolie Košíc ako Moldava nad Bodvou, atď. Aj vďaka našej vysokej kvalite poskytovaných upratovacích služieb, rozumnej cene a otvorenosti voči požiadavkám našich zákazníkov.

Nakoľko pracujeme precízne, diskrétne na profesionálne úrovni tak sme bezproblémovo zvládli pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, firiem, rôzne prevádzky aj výrobné závody, čoho dôkazom sú aj naše referencie.

Naďalej uspokojujeme priania našich zákazníkov špičkovou kvalitou upratovania, čistenia, tepovania.

 

NIESME PLATITEĽOM DPH

Upratovací servis a TEPOVANIE KOSICE .sk

Upratovacie služby, čistenie a tepovanie poskytujeme od roku 2009 v lokalite Košice, Košice okolie a v celom košickom kraji.

Profesionálny upratovací servis a hĺbkové čistenie (lacné a kvalitné hĺbkové tepovanie) sedačiek, matracov a kobercov, jednorazové a pravidelné upratovanie pre domácnosti a pre firmy, kancelárie, showroomy v Košiciach a košickom kraji za najlepšiu cenu.

Požičovňa tepovačov Kärcher s chémiou

Kontaktujte nás

tel. +421 902 561 165

mail: kosicetepovanie@gmail.com

Upratovací servis TepovanieKosice.sk

Dunajská 12, 04001 Košice

 

www.upratovaciservis.sk

www.tepovaniekosice.sk

www.lacnetepovanie.sk

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok 8.00 – 19.00

Pracujeme aj cez sviatky ako aj víkendy

 

Požičanie tepovača vopred telefonicky rezervujte